Nietypowe elementy wentylacyjne

Nietypowe elementy wentylacyjne Mińsk Mazowiecki

Nietypowe elementy wentylacyjne specjalizujemy się w produkcji nietypowych niestandardowych elementów wentylacji z blach stalowych także nierdzewnych znajdujących zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Podstawą zamówienia produktu nietypowego jest przygotowanie rysunków technicznych lub szkicu, które umożliwią wykonanie produktu dopasowanego do Państwa potrzeb. Nasi wykwalifikowani pracownicy przekażą wszelkie informacje na temat procedury zamówienia produktu nietypowego do wentylacji lub systemu kominowego.

Poza produkcją komponentów przeznaczonych bezpośrednio do wentylacji zajmujemy się wykonywaniem elementów systemu rur kształtek stosowanych we wkładach kominowych.

Systemy te składają się przede wszystkim z rur prostych oraz łączonych teleskopowo, a także z kształtek takich jak kolana, trójniki, redukcje, dyfuzory, króćce, itp. wytwarzanych głównie z blachy ocynkowanej. Posiadamy dedykowany system elementów łączących dla tych produktów typu: opaski i pierścieni zaciskowe kołnierzy stalowe.

Istnieje możliwość uzgodnienia niestandardowych wymiarów lub materiału wykonania zamawianych elementów. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać szereg różnego typu obróbek i pomiarów, w zależności od istniejącego zapotrzebowania klienta.